0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Qatar Stars League
Al-Shamal
-
-
Al-Gharrafa
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۵
Al Sadd
۳
۲
Al-Ahli Doha
Finished
۱۸:۵۵
  Uzbekistan Super League
Pakhtakor Tashkent
۱
۱
FC Olimpik Tashkent
Finished
۱۸:۳۰
Nasaf Qarshi
۰
۰
Olmaliq AGMK
inprogress
۱۹:۳۰
  Republic of Korea K-League 2
Chungnam Asan
۰
۱
Gimpo Citizen
Finished
۱۵:۰۰
Gyeongnam FC
۲
۱
Daejeon Citizen
Finished
۱۴:۳۰
Gwangju FC
۱
۱
Jeonnam Dragons
Finished
۱۴:۳۰
  China Super League
Meizhou Hakka
۲
۱
Guangzhou City
Finished
۱۶:۰۰
Henan Jianye
۰
۳
Wuhan Three Towns
Finished
۱۶:۰۰
Shanghai Shenhua
۰
۲
Chengdu Qianbao Better City
Finished
۱۴:۰۰
Wuhan Yangtze River
۱
۴
Beijing Guoan FC
Finished
۱۶:۰۰
  Argentina Liga Profesional
San Lorenzo
۲
۰
Platense
Finished
۰۲:۳۰
Sarmiento
۱
۲
Godoy Cruz
Finished
۰۰:۰۰
Central Cordoba De Santiago
۳
۰
Colon de Santa Fe
Finished
۰۰:۰۰
Independiente
۱
۱
Atletico Huracan
Finished
۰۵:۰۰
  Australia NPL Queensland
Peninsula Power
۱
۲
Logan Lightning
Finished
۱۴:۰۰
Brisbane Roar Youth
۱
۳
Gold Coast Knights
Finished
۱۴:۰۰
  Chile Primera B
Santiago Wanderers
۳
۰
Deportes Temuco
Finished
۰۲:۳۰
  Australia FFA Cup
Adelaide City
۲
۳
Adelaide United FC
Finished
۱۴:۰۰
Avondale FC
۲
۳
Brisbane Roar FC
Finished
۱۴:۰۰
Oakleigh Cannons
۵
۳
Brisbane City
Finished
۱۴:۰۰
Melbourne City FC
۱
۲
Wellington Phoenix FC
Finished
۱۴:۰۰
  Japan J2 League
Jef United Ichihara Chiba
۰
۰
Ventforet Kofu
Finished
۱۴:۳۰
  Malaysia Super League
Kedah
۱
۱
Sabah
Finished
۱۷:۳۰
Sarawak
۰
۰
Petaling Jaya City FC
Finished
۱۶:۴۵
Selangor FC
۰
۲
Terengganu
Finished
۱۷:۳۰
  Portugal Liga Segunda
Benfica Lisbon B
۱
۲
Estrela Amadora
Finished
۱۴:۳۰
  Chile Copa Chile
Audax Italiano Santiago
۰
۲
Universidad Catolica
Finished
۰۲:۳۰
C.D. Universidad de Concepcion
۰
۲
Magallanes Santiago
Finished
۰۵:۰۰
  Mexico LIGA MX
Mazatlan FC
۱
۱
Gallos Blancos Queretaro
Finished
۰۴:۳۰
CF Atlas Guadalajara
۰
۱
FC Juarez
Finished
۰۴:۳۰
Puebla
۲
۲
Necaxa
Finished
۰۶:۳۵
  United States MLS
Los Angeles FC
۱
۰
D.C. United (Washington)
Finished
۰۷:۰۰
  India Delhi Senior Division
Sudeva Delhi
۰
۱
Uttarakhand
Finished
۱۲:۳۰
Tarun Sangha
۱
۰
Indian Air Force
Finished
۱۵:۱۵
  Tanzania Premier League
Simba SC
۱
۰
Geita Gold FC
inprogress
۱۹:۴۵
Azam FC
-
-
Kagera Sugar
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
Coastal Union
۱
۰
KMC FC
Finished
۱۷:۳۰
Dodoma
۱
۳
Mbeya City
Finished
۱۷:۳۰
  Ecuador Liga Pro Serie B
El Nacional Quito
۰
۰
CA Santo Domingo
Finished
۰۴:۳۰
  China League One
Qingdao Manatee
۲
۱
Suzhou Dongwu
Finished
۱۶:۰۰
Kunshan
۰
۰
Nantong Zhiyun
Finished
۱۲:۳۰
Sichuan Jiuniu
۰
۳
Shaanxi Changan
Finished
۱۲:۳۰
  Egypt Premier League
Enppi
-
-
El Geish
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Argentina Primera B Nacional
Agropecuario
۲
۰
Club Atletico Guemes
Finished
۰۴:۴۰
  New Zealand Central Premier League
Miramar Rangers
۲
۲
Waterside Karori
Finished
۱۱:۳۰
  Colombia Primera B
Atletico Huila
۱
۱
Boyaca Chico
Finished
۰۲:۳۰
Real Cartagena
۲
۲
Real Santander
Finished
۰۴:۴۵
  Mexico Liga de Expansion
Mineros De Zacatecas
۲
۱
CA La Paz
Finished
۰۲:۳۵
Raya2 Expansion
۱
۲
Venados Merida FC
Finished
۰۶:۳۵
Cancun FC
۰
۰
Alebrijes Oaxaca
Finished
۰۴:۳۵
  Denmark 1st Division
Vejle Boldklub
-
-
Naestved BK
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Hillerod
۰
۰
FC Fredericia
inprogress
۲۰:۳۰
  Australia NPL Capital Territory
O'Connor Knights
۰
۱
Canberra Olympic
Finished
۱۳:۱۵
  North and Central America CONCACAF League
CSD Comunicaciones
۰
۱
Diriangen FC
Finished
۰۴:۳۰
Sporting San Miguelito
۰
۱
Tauro F.C.
Finished
۰۲:۳۰
Pacific FC
۰
۱
CS Herediano
Finished
۰۶:۳۰
  Argentina Reserve League
CA Platense Reserves
۰
۰
San Lorenzo Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Gimnasia La Plata Reserves
۱
۱
Union Santa Fe Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Patronato Reserves
۰
۱
CA Talleres de Cordoba Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Atletico Tucuman Reserves
۰
۰
Tigre Reserves
inprogress
۱۸:۳۰
  Tajikistan Vysshaya Liga
FC Istiklol
۰
۱
CSKA Pamir Dushanbe
Finished
۱۸:۰۰
  Europe UEFA Europa Conference League Qualification
Djurgardens IF
-
-
APOEL Nicosia FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
  Australia Queensland Premier League U23
Brisbane Strikers U23
۱
۳
Rochedale Rovers U23
Finished
۱۴:۰۰
  World Friendly Club Matches Women
Deportivo La Coruna (W)
۰
۰
Eibar (W)
inprogress
۲۰:۳۰
  Bosnia and Herzegovina Premier Liga
FK Tuzla City
۱
۰
NK Posusje
inprogress
۲۰:۰۰
FK Velez Mostar
۱
۱
FK Igman Konjic
inprogress
۲۰:۰۰
  Myanmar National League
Yadanarbon
۲
۰
Myawady
Finished
۱۳:۰۰
  Uruguay Copa Uruguay
Uruguay Montevideo
۲
۱
Palermo Rocha FC
Finished
۰۵:۴۰
  India Calcutta Premier Division
Peerless SC
۰
۱
Southern Samity
Finished
۱۴:۰۰
Calcutta Customs
۲
۲
Techno Aryan Club
Finished
۱۴:۰۰
  Germany Regionalliga North
VfB Lubeck
۲
۱
Hannover 96 II
inprogress
۲۰:۳۰
Schwarz-Weis Rehden
-
-
KSV Holstein Kiel II
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
TSV Havelse
-
-
Bremer SV
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Weiche Flensburg 08
-
-
VfV Borussia 06 Hildesheim
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
FC St. Pauli II
-
-
Drochtersen / Assel
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
1. FC Phoenix Luebeck
-
-
Teutonia Ottensen
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Brazil Campeonato Mineiro U20
Coimbra EC U20
۲
۰
Athletic Club MG U20
Finished
۱۷:۳۰
Uberlandia U20
۱
۰
Boston City FC Brasil U20
Finished
۱۷:۳۰
  North Macedonia First League
FK Shkendija 79
۲
۰
FK Skopje
inprogress
۱۹:۳۰
  Estonia Meistriliiga
Paide Linnameeskond
۲
۱
Parnu JK Vaprus
inprogress
۱۹:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko A
KäPa/PuLe
۱
۱
PK Keski-Uusimaa
inprogress
۲۰:۳۰
  Australia NPL New South Wales Women
Illawarra Stingrays (W)
۱
۲
Bankstown City Lions (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Poland III Liga, Group 4
Avia Swidnik
۰
۰
LKS Lagow
inprogress
۱۹:۳۰
Cracovia Krakow II
۲
۰
Wisla Sandomierz
inprogress
۱۹:۳۰
Wisloka Debica
۰
۱
MKS Podlasie Biala Podlaska
inprogress
۱۹:۳۰
CKS Chelmianka Chelm
۱
۲
Orleta Radzyn Podlaski
inprogress
۱۹:۳۰
Wieczysta Krakow
۳
۰
Sokol Sieniawa
inprogress
۱۹:۳۰
Korona Kielce II
۱
۱
KSZO Ostrowiec
inprogress
۱۹:۳۰
MKS Czarni Polaniec
۱
۰
NKP Podhale
inprogress
۱۹:۳۰
Unia Tarnow
۰
۱
ZKS Stal Stalowa Wola
inprogress
۱۹:۳۰
Ks Wiazownica
۴
۰
KS Lublinianka
inprogress
۱۹:۳۰
  Serbia Super Liga
FK Kolubara
-
-
FK Radnicki Nis
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Norway NM Cup
Ham-Kam
۰
۰
Tromso IL
inprogress
۲۰:۳۰
  Europe UEFA Champions League Qualification
FK Qarabag
-
-
FC Viktoria Plzen
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
  Brazil Copa Paulista,Group 1
Noroeste SP
۲
۰
Botafogo SP
Finished
۰۳:۰۰
  Sri Lanka Super League
Saint Mary's SC
۱
۱
Crystal Palace SC
Finished
۱۴:۳۰
  Bhutan Premier League
Tensung FC
۳
۱
Paro Rinpung
Finished
۱۶:۳۰
  Poland III Liga, Group 2
OKS Swit Skolwin
۰
۰
Gedania Gdansk
inprogress
۱۹:۳۰
KS Pogon Nowe Skalmierzyce
۰
۳
Zawisza Bydgoszcz
inprogress
۱۹:۳۰
Unia Swarzedz
۱
۱
Pogon Szczecin II
inprogress
۱۹:۳۰
Jarota Jarocin
۱
۱
Unia Janikowo
inprogress
۱۹:۳۰
Sokol Kleczew
۱
۰
KS Polonia Sroda Wlkp
inprogress
۲۰:۰۰
KS Unia Solec Kujawski
۰
۳
Olimpia Grudziadz
inprogress
۲۰:۰۰
Baltyk Gdynia
۰
۱
Starogard Gdanski
inprogress
۱۹:۳۰
  Romania Romanian Cup
ACSO Filiasi
۳
۱
Vedita Colonesti
Finished
۱۹:۰۰
ACS SR Municipal Brasov
۴
۰
ACS Olimpic Cetate Rasnov
Finished
۱۹:۰۰
ACS Somuz Falticeni
۲
۱
FC Ceahlaul Piatra Neamt
Finished
۱۹:۰۰
CSO Plopeni
۰
۱
CS Blejoi Vispeti
Finished
۱۹:۰۰
CS Real Bradu
۰
۱
Unirea Bascov
Finished
۱۹:۰۰
CS Crisul Santandrei
۱
۲
Lotus Baile Felix
Finished
۱۹:۰۰
CS Sporting Liesti
۰
۲
CS Aerostar Bacau
Finished
۱۹:۰۰
Progresul Ezeris
۱
۱
Vointa Lupac
inprogress
۱۹:۰۰
CSM Oltenita
۰
۱
Inainte Modelu
Finished
۱۹:۰۰
  Czech Republic Czech Cup
Spartak Sobeslav
۱
۰
FC Pisek
inprogress
۱۹:۳۰
SK Benesov
۰
۱
FK MAS Taborsko
inprogress
۱۹:۳۰
FK Kozlovice
۲
۱
Frydek Mistek
inprogress
۱۹:۳۰
Sokol Tasovice
۱
۳
FK Hodonín
inprogress
۱۹:۳۰
Zdar nad Sazavou
۲
۳
FC Vysocina Jihlava
inprogress
۱۹:۳۰
SK Klatovy
۰
۳
FK Pribram
inprogress
۱۹:۳۰
FK Dobrovice
۰
۵
FK Usti nad Labem
inprogress
۱۹:۳۰
FK Bohumin
۰
۳
FC Hlucin
inprogress
۱۹:۳۰
TJ Start Brno
۲
۰
FC Velke Mezirici
inprogress
۲۰:۰۰
TJ Jiskra Domazlice
۱
۱
FK Kraluv Dvur
inprogress
۱۹:۳۰
Motorlet Praha
۱
۰
SK Ujezd Praha 4
inprogress
۲۰:۰۰
FC Rokycany
۰
۰
SK Kladno
inprogress
۲۰:۳۰
Tatran Vsechovice
۲
۰
Valasske Mezirici
inprogress
۱۹:۳۰
MFK Vitkovice
۲
۲
FC Viktoria Otrokovice
inprogress
۱۹:۳۰
SK Libcany
۳
۲
SK Cesky Brod
inprogress
۱۹:۳۰
Velke Hamry
۰
۰
FK Chlumec
inprogress
۱۹:۳۰
  Hungary NB II
Haladas
۰
۰
Szeged-Csanad Grosics
inprogress
۲۰:۰۰
Nyiregyhaza Spartacus FC
۳
۰
Soroksar SC
inprogress
۲۰:۰۰
Dorogi FC
۱
۰
Szentlorinc SE
inprogress
۲۰:۰۰
Csakvar TK
۱
۰
Duna Aszfalt Tiszakecske
inprogress
۲۰:۰۰
MTE 1904 Mosonmagyarovar
۱
۲
Kazincbarcika BSC
inprogress
۲۰:۰۰
Gyori ETO FC
۱
۱
BFC Siofok
inprogress
۲۰:۱۵
Bekescsaba 1912 Elore SE
-
-
MTK Budapest
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Kozarmisleny SE
-
-
Pecsi MFC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Budafoki MTE-Ujbuda
-
-
Gyirmot
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Diosgyor VTK
-
-
FC Ajka
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Germany Oberliga Baden-Wurttemberg
SV Oberachern
-
-
Goeppinger SV
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
FC Nottingen
-
-
Freiburger FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FV Ravensburg
-
-
Rielasingen-Arlen
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
ATSV Mutschelbach
-
-
Offenburger FV
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
1. FC Pforzheim 1896
-
-
SSV Reutlingen 05
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FSV 08 Bissingen
-
-
SV Stuttgarter Kickers
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Australia Queensland Premier League 3
Centenary Stormers
۱
۴
Pine Hills
Finished
۱۴:۰۰
  Australia NPL Youth Western Australia
Perth Glory U20
۳
۰
Sorrento U20
Finished
۱۵:۳۰
  Sweden U21 Allsvenskan
Kalmar U21
۱
۱
Osters IF U21
inprogress
۱۹:۳۰
IF Brommapojkarna U21
۳
۰
GIF Sundsvall U21
Finished
۱۶:۳۰
Orebro U21
۷
۱
Dalkurd FF U21
Finished
۱۶:۳۰
  Poland III Liga, Group 1
Mlawianka Mlawa
۳
۳
Sokol Ostroda
inprogress
۱۹:۳۰
KS Warta Sieradz
۰
۳
Pelikan Lowicz
inprogress
۱۹:۳۰
Legia Warsaw II
۲
۱
Lechia Tomaszow Mazowiecki
inprogress
۱۹:۳۰
LKS Lodz II
۰
۱
Unia Skierniewice
inprogress
۱۹:۳۰
Olimpia Zambrow
۰
۴
Jagiellonia Bialystok II
inprogress
۱۹:۳۰
MKS Pilica Bialobrzegi
۰
۱
Pogon Grodzisk Mazowiecki
inprogress
۱۹:۳۰
MMKS Concordia Elblag
۱
۳
Legionovia Legionowo
inprogress
۱۹:۳۰
Swit Nowy Dwór Mazowiecki
۳
۰
Ursus Warsawa
inprogress
۱۹:۳۰
  Bosnia and Herzegovina 1. Division RS
FK Krupa na Vrbasu
۳
۱
FK Zvijezda 09
inprogress
۱۹:۳۰
Kozara
۰
۱
FK Podrinje
inprogress
۱۹:۳۰
Famos Vojkovici
۱
۰
FK Drina Zvornik
inprogress
۱۹:۳۰
FK Laktasi
۴
۰
Sloboda Mrkonjic Grad
inprogress
۱۹:۳۰
FK Modrica
۰
۰
FK Slavija Sarajevo
inprogress
۱۹:۳۰
Omarska
۱
۲
Sloboda Novi Grad
inprogress
۱۹:۳۰
FK Tekstilac Derventa
۰
۲
Rudar Prijedor
inprogress
۱۹:۳۰
  Panama LPF
Independiente de La Chorrera
۳
۱
Deportivo Universitario
Finished
۰۵:۳۰
  Brazil Paulista Women
Taubate (W)
۰
۲
Ferroviaria (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Montenegro 2. CFL
Igalo
۱
۰
FK Celik Niksic
inprogress
۱۹:۳۰
FK Otrant-Olympic
۰
۰
FK Podgorica
inprogress
۱۹:۳۰
Mladost DG
-
-
FK Zeta Golubovci
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FK Kom Podgorica
-
-
FK Bokelj Kotor
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Slovenia U19 League
Maribor U19
۱
۰
ND Gorica U19
inprogress
۱۹:۳۰
Olimpija Ljubljana U19
۴
۱
NK Krka U19
inprogress
۱۹:۳۰
Ns Mura U19
۲
۵
ND Ilirija U19
Finished
۱۶:۳۰
NK Bravo U19
۲
۱
NK Aluminij U19
inprogress
۱۹:۳۰
  Poland III Liga, Group 3
Miedz Legnica ll
۰
۱
Rekord Bielsko-Biala
inprogress
۱۹:۳۰
Polonia Bytom
۰
۱
Gwarek Tarnowskie Gory
inprogress
۲۰:۳۰
Odra Wodzislaw
۰
۱
Warta Gorzow
inprogress
۲۰:۳۰
Sleza Wroclaw
۰
۳
MKS Kluczbork
inprogress
۱۹:۳۰
Gorzow Wielkopolski
۲
۳
Gornik Zabrze II
inprogress
۱۹:۳۰
Lechia Zielona Gora
۲
۰
Chrobry Glogow II
inprogress
۱۹:۳۰
Stal Brzeg
۰
۴
Rakow II Czestochowa
inprogress
۱۹:۳۰
Polonia Nysa
۰
۰
LKS Goczalkowice Zdroj
inprogress
۲۰:۳۰
  Finland Kolmonen
SavU
۱
۱
Ri-Pa
inprogress
۲۰:۰۰
FCJ Blackbird
۰
۱
AC Barca
inprogress
۲۰:۳۰
PK 37 Iisalmi
۱
۱
Kuopion Elo 1919
inprogress
۲۰:۰۰
  Faroe Islands Meistaradeildin
B36 Torshavn
-
-
NSI Runavík
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  World Friendly Club Matches
Septemvri Sofia
۰
۱
AEL Limassol
inprogress
۱۹:۳۰
AC Bellinzona
۰
۱
FC Lugano
inprogress
۲۰:۰۰
Atletico Madrid B
-
-
CF Intercity
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Burgos Promesas
۰
۰
Deportivo Alaves B
inprogress
۱۶:۳۰
Shimshon Kafr Qasim
۰
۳
Hapoel Ironi Baqa Al-Gharbiyye
Finished
۱۱:۰۰
Real Madrid B
۳
۴
CF Fuenlabrada
Finished
۱۳:۳۰
SK Sokol Brozany
۱
۲
SK Slovan Varnsdorf
inprogress
۱۹:۳۰
Sant Andreu Barcelona
-
-
Terrassa CF
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
CD Galapagar
-
-
Navalcarnero
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Quintanar Rey
-
-
Albacete B
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Gambia Division 2
Greater Tomorrow FC
۰
۰
Immigration FC
inprogress
۲۰:۳۰
  World FIFA U20 World Cup Women
Colombia U20 (W)
۲
۲
New Zealand U20 (W)
Finished
۰۳:۳۰
Mexico U20 (W)
۱
۰
Germany U20 (W)
Finished
۰۳:۳۰
Brazil U20 (W)
۵
۰
Costa Rica U20 (W)
Finished
۰۶:۳۰
Australia U20 (W)
۰
۳
Spain U20 (W)
Finished
۰۶:۳۰
  Australia Capital Territory NPL 2
White Eagles FC
۰
۳
Tuggeranong Utd
Finished
۱۳:۳۰
  Australia NPL Victoria Women
Box Hill United (W)
۰
۰
Calder Utd SC (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Australia NPL Queensland U23
Gold Coast United U23
۱۰
۱
Brisbane City U23
Finished
۱۴:۰۰
  Germany Verbandsliga
Waldhof Mannheim II
۰
۰
SV Spielberg
inprogress
۲۰:۳۰
  Denmark Danmarksserien, Group 4
Vejgaard
-
-
FC Djursland
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Kjellerup IF
-
-
Odder IGF
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
ASA Aarhus
-
-
Aarhus Fremad II
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Denmark Danmarksserien, Group 1
Herstedoster IC
-
-
B 1908
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Taarnby FF
-
-
GVI
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Israel Toto Cup
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
-
-
Hapoel Haifa
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Hapoel Bnei Sakhnin
-
-
Maccabi Bnei Raina
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Denmark Danmarksserien, Group 3
Brabrand IF II
-
-
Ringkoebing IF
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
B 1909
-
-
Marienlyst
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Denmark Danmarksserien, Group 2
VB 1968
-
-
Allerod FK
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Ledoje-Smorum Fodbold
-
-
BK Avarta
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Slagelse
-
-
Naestved BK II
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Asia AFC Cup
FC Khujand
۰
۴
Sogdiyona Jizzax
Finished
۱۵:۰۰
  Mexico U20 Championship
Toluca U20
۲
۰
Monterrey U20
Finished
۱۸:۳۰
Cruz Azul U20
۰
۱
Tijuana U20
Finished
۱۸:۳۰
Pachuca U20
-
-
Club America U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Republic of Korea K3 - League
Cheongju City FC
۰
۱
Cheonan City
Finished
۱۴:۳۰
  Australia Northern NSW Division 1
Kahibah FC
۰
۰
West Wallsend SC
Finished
۱۴:۳۰
  Hungary NB III
Kelen SC
۱
۱
Puskas Academy II
Finished
۱۳:۳۰
Zsambeki
۰
۲
III Keruleti Tue Upe
inprogress
۲۰:۰۰
  Brazil Serie B
Londrina EC
۱
۱
EC Bahia
Finished
۰۴:۰۰
  India Durand Cup
Jamshedpur
۱
۲
Bengaluru FC
Finished
۱۳:۳۰
Northeast United FC
۰
۶
Odisha
Finished
۱۶:۳۰
  Norway U19 Cup
Molde U19
۲
۰
Viking U19
Cancelled
۱۵:۳۰
Molde U19
۲
۰
Viking U19
Cancelled
۱۵:۳۰
Molde U19
۲
۰
Viking U19
Cancelled
۱۵:۳۰
Molde U19
۲
۰
Viking U19
Cancelled
۱۵:۳۰
Molde U19
۲
۰
Viking U19
Cancelled
۱۵:۳۰
Lillestrom U19
۱
۰
Kristiansund BK U19
inprogress
۱۹:۳۰
  Norway U19 League
Molde U19
-
-
Viking U19
Finished
۱۸:۳۰
  Estonia Estonian Cup
JK Trans Narva
۱
۰
FC Levadia Tallinn
inprogress
۲۰:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید