0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Czech Republic Pro League
Milan Regner
۳
۲
Rotislav Hasmanda
Finished
۱۷:۰۰
Vladislav Hampejs
۰
۳
Daniel Lieskovsky
Finished
۰۲:۰۰
Stanislav Dolejsi
۳
۰
Michal Regner
Finished
۱۱:۰۰
Jiri Louda
۳
۲
Stanislav Dolejsi
Finished
۱۱:۳۰
Petr Sudek
۲
۳
Rotislav Hasmanda
Finished
۱۵:۰۰
Josef Belovsky
۳
۱
Daniel Tuma
Finished
۱۵:۳۰
Jan Zajicek
۳
۱
Zdenek Bilek
Finished
۱۸:۳۰
Tomas Postelt
۳
۰
Viktor Skokan
Finished
۰۳:۳۰
Michal Regner
۳
۰
Martin Guk
Finished
۱۲:۰۰
Eric Maresh
۳
۱
Tomas Postelt
Finished
۰۲:۳۰
Eric Maresh
۳
۱
Josef Kutifel
Finished
۰۴:۰۰
Tomas Varnushka
۳
۱
Jan Jablonovsky
Finished
۰۷:۰۰
Jiri Pozarsky
۳
۰
Daniel Kouble
Finished
۱۱:۳۰
Denis Tauchman
۲
۳
Josef Belovsky
Finished
۱۴:۳۰
Matej Vogel
۳
۱
Milan Regner
Finished
۱۴:۳۰
Daniel Tuma
۳
۰
Jan Jablonovsky
Finished
۱۵:۰۰
Jan Jablonovsky
۱
۳
Denis Tauchman
Finished
۱۶:۰۰
Matej Vogel
۳
۱
Petr Sudek
Finished
۱۶:۳۰
Denis Tauchman
۳
۲
Daniel Tuma
Finished
۱۶:۳۰
Josef Belovsky
۳
۰
Jan Jablonovsky
Finished
۱۷:۰۰
Ladislav Janousek
۳
۱
Petr Facek
Finished
۱۹:۳۰
Lukas Jindrak
۰
۳
Jan Zajicek
Finished
۲۰:۰۰
Zdenek Bilek
۰
۳
Lukas Jindrak
Finished
۲۱:۰۰
Lubos Protiva
۱
۳
Josef Shilgan
Finished
۰۲:۰۰
Josef Koutnik
-
-
Ladislav Svanda
Finished
۰۲:۰۰
Josef Kutifel
۳
۱
Koubek Vojtech
Finished
۰۳:۰۰
Kamil Novak
۲
۳
Tomas Varnushka
Finished
۰۳:۳۰
Tomas Postelt
۳
۰
Josef Kutifel
Finished
۰۵:۰۰
Vladimir Postelt
۲
۳
Tomas Varnushka
Finished
۰۶:۰۰
Martin Guk
۳
۱
Jiri Louda
Finished
۱۰:۳۰
Martin Guk
۱
۳
Stanislav Dolejsi
Finished
۱۲:۳۰
Milan Regner
۲
۳
Petr Sudek
Finished
۱۵:۳۰
Miroslav Dvorak
-
-
Josef Ciz
Finished
۱۵:۳۰
Ladislav Svanda
۲
۳
Josef Koutnik
Finished
۰۰:۰۰
Josef Obeslo Jnr
۳
۲
Pavel Gireth
Finished
۰۰:۰۰
Vladislav Hampejs
۳
۱
Ondrej Svacha
Finished
۰۰:۰۰
Ondrej Svacha
۰
۳
Patrik Pycha
Finished
۰۰:۳۰
Pavel Gireth
۰
۳
Lubos Protiva
Finished
۰۰:۳۰
Josef Koutnik
۳
۱
Jan Vidourek
Finished
۰۰:۳۰
Marek Holub
-
-
Marek Volny
Finished
۰۰:۳۰
Jakub Vrabec
۰
۳
Ladislav Svanda
Finished
۰۱:۰۰
Daniel Lieskovsky
۲
۳
Vladislav Hampejs
Finished
۰۱:۰۰
Kamil Przeczek
-
-
Marek Volny
Finished
۰۲:۰۰
Jan Jablonovsky
۰
۳
Kamil Novak
Finished
۰۲:۳۰
Vladimir Postelt
۳
۲
Tonar Lukas
Finished
۰۳:۰۰
Jan Jablonovsky
۰
۳
Vladimir Postelt
Finished
۰۴:۰۰
Tomas Varnushka
۳
۱
Tonar Lukas
Finished
۰۴:۳۰
Viktor Skokan
۱
۳
Koubek Vojtech
Finished
۰۴:۳۰
Kamil Novak
۱
۳
Vladimir Postelt
Finished
۰۵:۰۰
Koubek Vojtech
۲
۳
Eric Maresh
Finished
۰۵:۳۰
Tonar Lukas
۱
۳
Jan Jablonovsky
Finished
۰۵:۳۰
Josef Kutifel
۲
۳
Viktor Skokan
Finished
۰۶:۰۰
Tonar Lukas
۱
۳
Kamil Novak
Finished
۰۶:۳۰
Koubek Vojtech
۱
۳
Tomas Postelt
Finished
۰۶:۳۰
Viktor Skokan
۱
۳
Eric Maresh
Finished
۰۷:۰۰
Kamil Novak
۳
۲
Jan Jablonovsky
Finished
۰۷:۳۰
Koubek Vojtech
۱
۳
Josef Kutifel
Finished
۰۷:۳۰
Eric Maresh
۳
۱
Tomas Postelt
Finished
۰۸:۰۰
Tomas Varnushka
-
-
Vladimir Postelt
Finished
۰۸:۰۰
Zdenek Nevrtal
۳
۰
Jiri Pechacek
Finished
۱۰:۳۰
Oldrich Vrtal
۳
۲
Lukas Martinak
Finished
۱۰:۳۰
Petr Korp Sr.
-
-
Jiri Pozarsky
Finished
۱۰:۳۰
Filip Theodor
۰
۳
David Szotek
Finished
۱۱:۰۰
Vladimir Kadlec
۱
۳
Jaromir Cernik
Finished
۱۱:۰۰
Jiri Pechacek
۳
۲
Vladimir Kadlec
Finished
۱۱:۳۰
Lukas Martinak
۳
۰
Filip Theodor
Finished
۱۱:۳۰
David Szotek
۲
۳
Oldrich Vrtal
Finished
۱۲:۰۰
Jaromir Cernik
۲
۳
Zdenek Nevrtal
Finished
۱۲:۰۰
Adam Barbora
-
-
Petr Korp Sr.
Finished
۱۲:۰۰
Oldrich Vrtal
۳
۲
Filip Theodor
Finished
۱۲:۳۰
Zdenek Nevrtal
۳
۱
Vladimir Kadlec
Finished
۱۲:۳۰
Lukas Martinak
۱
۳
David Szotek
Finished
۱۳:۰۰
Jiri Pozarsky
۳
۰
Adam Barbora
Finished
۱۳:۰۰
Jiri Pechacek
۳
۱
Jaromir Cernik
Finished
۱۳:۰۰
Jiri Louda
۰
۳
Michal Regner
Finished
۱۳:۰۰
Stanislav Dolejsi
۱
۳
Michal Regner
Finished
۱۴:۰۰
Oldrich Vrtal
۰
۳
David Szotek
Finished
۱۴:۰۰
Zdenek Nevrtal
۳
۱
Jiri Pechacek
Finished
۱۴:۰۰
Jan Skvrna
۳
۰
Jakub Plachta
Finished
۱۴:۳۰
Jiri Neuman
-
-
Miroslav Dvorak
Finished
۱۴:۳۰
Miroslav Janca
۳
۰
Michal Sedlacek
Finished
۱۵:۰۰
Josef Ciz
-
-
Miroslav Malek
Finished
۱۵:۰۰
Jakub Plachta
۱
۳
Miroslav Janca
Finished
۱۵:۳۰
Miroslav Malek
۳
۰
Jiri Neuman
Finished
۱۶:۰۰
Michal Sedlacek
۳
۲
Jan Skvrna
Finished
۱۶:۰۰
Rotislav Hasmanda
۰
۳
Matej Vogel
Finished
۱۶:۰۰
Jiri Neuman
-
-
Josef Ciz
Finished
۱۶:۳۰
Jan Skvrna
۳
۲
Miroslav Janca
Finished
۱۶:۳۰
Jakub Plachta
۱
۳
Michal Sedlacek
Finished
۱۷:۰۰
Miroslav Dvorak
-
-
Miroslav Malek
Finished
۱۷:۰۰
Josef Belovsky
۲
۳
Denis Tauchman
Finished
۱۸:۰۰
Miroslav Janca
۳
۱
Jan Skvrna
Finished
۱۸:۰۰
Matej Vogel
۳
۰
Petr Sudek
Finished
۱۸:۰۰
Miroslav Malek
-
-
Miroslav Dvorak
Finished
۱۸:۰۰
Marek Zaskodny
-
-
Radomir Revay
Finished
۱۸:۳۰
Ludek Pelikan
۲
۳
Jiri Pechacek
Finished
۱۸:۳۰
Ondrej Kucirek
۳
۱
Ladislav Janousek
Finished
۱۸:۳۰
Jan Manhal Snr
۳
۱
Martin Cvecek
Finished
۱۹:۰۰
Vaclav Hruska Jr
۲
۳
Lukas Jindrak
Finished
۱۹:۰۰
Petr Facek
۳
۰
Jan Knot
Finished
۱۹:۰۰
Jiri Pechacek
۱
۳
Jan Manhal Snr
Finished
۱۹:۳۰
Radomir Revay
-
-
Miroslav Janca
Finished
۱۹:۳۰
Zdenek Bilek
۰
۳
Vaclav Hruska Jr
Finished
۱۹:۳۰
Martin Cvecek
۱
۳
Ludek Pelikan
Finished
۲۰:۰۰
Jan Skvrna
۳
۰
Marek Zaskodny
Finished
۲۰:۰۰
Jan Knot
۳
۱
Ondrej Kucirek
Finished
۲۰:۰۰
Jan Zajicek
۱
۳
Vaclav Hruska Jr
Finished
۲۰:۳۰
Ondrej Kucirek
۲
۳
Petr Facek
Finished
۲۰:۳۰
Ludek Pelikan
۳
۰
Jan Manhal Snr
Finished
۲۰:۳۰
Marek Zaskodny
۳
۱
Miroslav Janca
Finished
۲۰:۳۰
Jiri Pechacek
۰
۰
Martin Cvecek
Cancelled
۲۱:۰۰
Ladislav Janousek
۰
۳
Jan Knot
Finished
۲۱:۰۰
Radomir Revay
-
-
Jan Skvrna
Finished
۲۱:۰۰
  Europe European Championship Women
Sarah De Nutte
۳
۴
Tin-Tin Ho
Finished
۱۶:۱۵
Izabela Lupulesku
۳
۴
Irina Ciobanu
Finished
۱۳:۴۵
Wan Yuan
۴
۲
Katerina Tomanovska
Finished
۱۶:۱۵
Giorgia Piccolin
۴
۱
Tessy Gonderinger
Finished
۱۳:۴۵
Altinkaya Sibel
۱
۴
Karoline Mischek
Finished
۱۵:۲۵
Barbora Balazova
۳
۴
Partyka Natalia
Finished
۱۵:۲۵
Sabina Surjan
۴
۲
Fu Yu
Finished
۱۶:۱۵
Szocs Bernadette
۴
۰
Zdena Blaskova
Finished
۱۳:۴۵
Katarzyna Wegrzyn
۴
۲
Diaconu Adina
Finished
۱۴:۳۵
Maria Xiao Yao
۴
۳
Franziska Schreiner
Finished
۱۵:۲۵
Mateja Jeger
۲
۴
Hana Matelova
Finished
۱۴:۳۵
Madarasz Dora
۴
۱
Solomiya Brateyko
Finished
۱۵:۲۵
Andreea Dragoman
۴
۱
Andrea Todorovic
Finished
۱۶:۱۵
Jia Nan Yuan
۴
۳
Aikaterini Toliou
Finished
۱۶:۱۵
Ozge Yilmaz
۰
۴
Sofia Polcanova
Finished
۱۳:۴۵
Rachel Moret
۳
۴
Georgina Pota
Finished
۱۳:۴۵
Han Ying
۴
۰
Dragana Vignjevic
Finished
۱۳:۴۵
Prithika Pavade
۴
۱
Ivana Malobabic
Finished
۱۳:۴۵
Oceane Guisnel
۰
۴
Sabine Winter
Finished
۱۴:۳۵
Annett Kaufmann
۳
۴
Natalia Bajor
Finished
۱۴:۳۵
Leonie Hartbrich
۱
۴
Ganna Gaponova
Finished
۱۴:۳۵
Polina Trifonova
۱
۴
Xialian Ni
Finished
۱۴:۳۵
Marketa Sevcikova
۰
۴
Christina Kallberg
Finished
۱۴:۳۵
Amelie Solja
۳
۴
Tatiana Kukulkova
Finished
۱۴:۳۵
Xiaona Shan
۴
۰
Tania Plaian
Finished
۱۵:۲۵
Shuohan Men
۰
۴
Elizabeta Samara
Finished
۱۵:۲۵
Linda Bergstrom
۴
۰
Rebekka Carlsen
Finished
۱۵:۲۵
Hana Arapovic
۴
۳
Camille Lutz
Finished
۱۵:۲۵
Ana Tofant
۳
۴
Margaryta Pesotska
Finished
۱۶:۱۵
Jieni Shao
۴
۰
Charlotte Bardsley
Finished
۱۶:۱۵
  Europe European Championship Doubles
Karakasevic A./Pistej L.
۱
۳
Duda B./Qiu D.
Finished
۱۲:۴۰
Karlsson K./Falck M.
۳
۰
Allegro M./Lambiet F.
Finished
۱۷:۴۵
Gardos R./Habesohn D.
۳
۲
Duda B./Qiu D.
Finished
۱۸:۲۵
Redzimski M./Ursu V.
۱
۳
Lebrun A./Lebrun F.
Finished
۱۷:۴۵
Gardos R./Habesohn D.
۳
۲
Martinko J./Sirucek P.
Finished
۱۲:۴۰
Nuytinck C./Dyjas J.
۲
۳
Persson J./Kallberg A.
Finished
۱۲:۴۰
Karlsson K./Falck M.
۳
۱
Rasmussen T.K./Andersen M.B.
Finished
۱۲:۴۰
Ionescu O./Robles A.
۱
۳
Redzimski M./Ursu V.
Finished
۱۲:۴۰
Andras C./Majoros B.
۰
۳
Allegro M./Lambiet F.
Finished
۱۲:۴۰
Stoyanov N./Bobocica M.
۱
۳
Kulczycki S./Kubik M.
Finished
۱۲:۴۰
Persson J./Kallberg A.
۳
۲
Kulczycki S./Kubik M.
Finished
۱۸:۲۵
  Europe European Championship
Samuel Walker
۲
۴
Jon Persson
Finished
۲۱:۰۰
Sipos Rares
۱
۴
Tomislav Pucar
Finished
۲۱:۰۰
Dimitrij Ovtcharov
۴
۱
Martin Andersen
Finished
۲۱:۰۰
Tiago Apolonia
۴
۰
David Reitspies
Finished
۲۱:۰۰
Truls Moregardh
۳
۲
Tamas Lakatos
inprogress
۲۱:۰۰
Yevhen Pryshchepa
۳
۳
Jakub Dyjas
Finished
۲۱:۰۰
Patrick Franziska
۴
۰
Pavel Sirucek
Finished
۲۱:۰۰
  Europe European Championships Women Doubles
Polcanova S./Szocs B.
۳
۰
Bajor N./Partyka N.
Finished
۱۲:۰۰
Xiao M./Diaconu A.
۳
۱
Mittelham N./Winter S.
Finished
۱۹:۰۵
Samara E./Dragoman A.
۳
۰
Puchovanova N./Yilmaz O.
Finished
۱۲:۰۰
Yu F./Shao J.
۳
۱
Labosova E./Kukulkova T.
Finished
۱۲:۰۰
Xiao M./Diaconu A.
۳
۱
Piccolin G./Vivarelli D.
Finished
۱۲:۰۰
Mischek K./Ho T. T.
۰
۳
Matelova H./Balazova B.
Finished
۱۲:۰۰
Ni X./De Nutte S.
۳
۱
Vignjevic D./Lupulesku I.
Finished
۱۲:۰۰
Muskantor R./Bergand F.
۱
۳
Bergstrom L./Kallberg C.
Finished
۱۲:۰۰
Kaufmann A./Schreiner F.
۰
۳
Mittelham N./Winter S.
Finished
۱۲:۰۰
Polcanova S./Szocs B.
۳
۰
Yu F./Shao J.
Finished
۱۹:۰۵
Ni X./De Nutte S.
۳
۱
Bergstrom L./Kallberg C.
Finished
۱۹:۴۵
Samara E./Dragoman A.
۳
۰
Matelova H./Balazova B.
Finished
۱۹:۴۵
  World TT-CUP
Marat Filip
۳
۱
Jan Hendrych
Finished
۰۱:۲۰
Marat Filip
۲
۳
Milos Frydl
Finished
۰۰:۲۰
Jan Hendrych
۳
۰
Petr Semrad
Finished
۰۰:۵۰
Jan Hendrych
۱
۳
Petr Semrad
Finished
۰۲:۲۰
Dmitri Rakel
۰
۳
Oskar Pukk
Finished
۱۰:۱۵
Aleksei Nikonorov
۳
۱
Dmitri Rakel
Finished
۱۰:۴۵
Vladislav Kalas
۱
۳
Martin Novak
Finished
۱۰:۵۰
Mart Kurvet
۱
۳
Oskar Pukk
Finished
۱۱:۱۵
Gustav Lomsky
۳
۱
Vladislav Kalas
Finished
۱۱:۲۰
Mart Kurvet
۳
۰
Dmitri Rakel
Finished
۱۱:۴۵
Pavel Vilhelm
۳
۰
Martin Novak
Finished
۱۱:۵۰
Aleksei Nikonorov
۱
۳
Oskar Pukk
Finished
۱۲:۱۵
Pavel Vilhelm
۳
۰
Vladislav Kalas
Finished
۱۲:۲۰
Mart Kurvet
۰
۳
Aleksei Nikonorov
Finished
۱۲:۴۵
Gustav Lomsky
۳
۲
Martin Novak
Finished
۱۲:۵۰
Pavel Vilhelm
۰
۳
Gustav Lomsky
Finished
۱۳:۲۰
Edvinas Tamashauskas
۳
۰
Lembit Laumets
Finished
۱۴:۴۵
Ondrej Fiklik
۳
۰
Filip Kopecky
Finished
۱۴:۵۰
Urmas Roos
۰
۳
Edvinas Tamashauskas
Finished
۱۵:۱۵
Ales Langer
۱
۳
Ondrej Fiklik
Finished
۱۵:۲۰
Vootele Vaher
۳
۰
Lembit Laumets
Finished
۱۵:۴۵
Kadavy Ondrej
۰
۳
Filip Kopecky
Finished
۱۵:۵۰
Vootele Vaher
۰
۳
Edvinas Tamashauskas
Finished
۱۶:۱۵
Kadavy Ondrej
۳
۱
Ondrej Fiklik
Finished
۱۶:۲۰
Urmas Roos
۳
۱
Lembit Laumets
Finished
۱۶:۴۵
Ales Langer
۳
۱
Filip Kopecky
Finished
۱۶:۵۰
Vootele Vaher
۰
۳
Urmas Roos
Finished
۱۷:۱۵
Kadavy Ondrej
۳
۲
Ales Langer
Finished
۱۷:۲۰
Ales Langer
۳
۲
Filip Kopecky
Finished
۱۷:۵۰
Edvinas Tamashauskas
۳
۱
Urmas Roos
Finished
۱۸:۱۵
Kadavy Ondrej
۲
۳
Ondrej Fiklik
Finished
۱۸:۲۰
Martin Dvorak
۳
۰
Pavel Kocabek
Finished
۱۸:۵۰
Zdenek Zahradka
۲
۳
Martin Dvorak
Finished
۱۹:۲۰
Mihkel Unt
۱
۳
Daljus Kregzde
Finished
۱۹:۴۵
Pistora Josef
۱
۳
Pavel Kocabek
Finished
۱۹:۵۰
Marko Mannik
۱
۳
Mihkel Unt
Finished
۲۰:۱۵
Pistora Josef
۰
۳
Martin Dvorak
Finished
۲۰:۲۰
Varmo Onton
۳
۱
Daljus Kregzde
Finished
۲۰:۴۵
Zdenek Zahradka
۳
۲
Pavel Kocabek
Finished
۲۰:۵۰
Varmo Onton
۰
۳
Mihkel Unt
Finished
۲۱:۱۵
Pistora Josef
۳
۰
Zdenek Zahradka
Finished
۲۱:۲۰
Marko Mannik
۰
۰
Daljus Kregzde
inprogress
۲۱:۴۵
  Europe TT Elite Series
Adam Dosz
۳
۰
Lukasz Nadolski
Finished
۰۰:۰۰
Bartosz Kwodawski
۳
۰
Arkadiusz Mugowski
Finished
۰۰:۱۵
Piotr Chodorski
۲
۳
Adrian Wiecek
Finished
۰۰:۳۰
Mateusz Repke
۰
۳
Mateusz Misiak
Finished
۰۰:۴۵
Josef Braun
۳
۲
Artur Grela
Finished
۰۱:۰۰
Miastowski Maksymilian
۳
۱
Wojciech Gluszek
Finished
۰۲:۰۰
Bartosz Kwodawski
۱
۳
Szymon Twardowski
Finished
۰۲:۱۵
Piotr Chodorski
۳
۱
Makajew Maciej
Finished
۰۲:۳۵
Mateusz Repke
۲
۳
Mateusz Burkacki
Finished
۰۲:۴۵
Mateusz Golebiowski
۳
۰
Damian Korczak
Finished
۰۳:۰۰
Arkadiusz Mugowski
۱
۳
Szymon Twardowski
Finished
۰۳:۱۵
Miastowski Maksymilian
۰
۳
Piotr Chodorski
Finished
۰۳:۳۰
Bartosz Kwodawski
۱
۳
Mateusz Repke
Finished
۰۳:۴۵
Damian Korczak
۳
۲
Wojciech Gluszek
Finished
۰۴:۰۰
Mateusz Burkacki
۰
۳
Mateusz Misiak
Finished
۰۴:۱۵
Mateusz Golebiowski
۳
۰
Makajew Maciej
Finished
۰۴:۳۰
Arkadiusz Mugowski
۳
۱
Mateusz Repke
Finished
۰۴:۴۵
Piotr Chodorski
۳
۰
Wojciech Gluszek
Finished
۰۴:۵۵
Szymon Twardowski
۳
۲
Mateusz Misiak
Finished
۰۵:۱۵
Miastowski Maksymilian
۰
۳
Mateusz Golebiowski
Finished
۰۵:۳۰
Bartosz Kwodawski
۳
۱
Mateusz Burkacki
Finished
۰۵:۴۵
Damian Korczak
۱
۳
Makajew Maciej
Finished
۰۶:۰۰
Piotr Chodorski
۳
۱
Mateusz Golebiowski
Finished
۰۶:۳۰
Miastowski Maksymilian
۲
۳
Damian Korczak
Finished
۰۷:۰۰
Makajew Maciej
۲
۳
Wojciech Gluszek
Finished
۰۷:۳۰
Piotr Chodorski
۳
۰
Damian Korczak
Finished
۰۸:۰۰
Mateusz Golebiowski
۳
۱
Wojciech Gluszek
Finished
۰۸:۳۰
Miastowski Maksymilian
۳
۰
Makajew Maciej
Finished
۰۹:۰۰
Damian Swierczek
۱
۳
Lukasz Nadolski
Finished
۰۹:۴۵
Damian Wojdyla
۳
۲
Makajew Maciej
Finished
۱۰:۰۰
Maciej Podsiadlo
۰
۳
Marcin Jadczyk
Finished
۱۰:۴۵
Petr David
۲
۳
Adrian Wiecek
Finished
۱۱:۰۰
Damian Swierczek
۳
۱
Krzysztof Kapik
Finished
۱۱:۱۰
Marcin Jadczyk
۳
۱
Lukasz Nadolski
Finished
۱۱:۴۵
Adrian Wiecek
۳
۱
Makajew Maciej
Finished
۱۲:۰۰
Petr David
۳
۰
Adam Dosz
Finished
۱۲:۲۵
Krzysztof Kapik
۰
۳
Lukasz Nadolski
Finished
۱۲:۴۵
Damian Swierczek
۰
۳
Maciej Podsiadlo
Finished
۱۳:۱۵
Damian Wojdyla
۰
۳
Petr David
Finished
۱۳:۲۵
Adrian Wiecek
۳
۱
Adam Dosz
Finished
۱۴:۰۰
Krzysztof Kapik
۱
۳
Maciej Podsiadlo
Finished
۱۴:۱۵
Damian Swierczek
۰
۳
Marcin Jadczyk
Finished
۱۴:۴۵
Damian Wojdyla
۲
۳
Adrian Wiecek
Finished
۱۵:۰۰
Adam Dosz
۳
۰
Makajew Maciej
Finished
۱۵:۳۰
Krzysztof Kapik
۱
۳
Marcin Jadczyk
Finished
۱۵:۴۵
Maciej Podsiadlo
۱
۳
Lukasz Nadolski
Finished
۱۶:۱۵
Petr David
۳
۰
Makajew Maciej
Finished
۱۶:۳۰
Damian Wojdyla
۰
۳
Adam Dosz
Finished
۱۷:۰۰
Adrian Wiecek
۳
۱
Artur Grela
Finished
۱۸:۰۰
Petr David
۳
۰
Lukasz Nadolski
Finished
۱۸:۳۰
Piotr Chodorski
۰
۳
Adam Dosz
Finished
۱۹:۰۰
Adrian Wiecek
۱
۳
Petr David
Finished
۱۹:۳۰
Adam Dosz
۲
۳
Artur Grela
Finished
۲۰:۰۰
Piotr Chodorski
۳
۱
Lukasz Nadolski
Finished
۲۰:۳۰
Petr David
۳
۰
Artur Grela
Finished
۲۱:۰۰
Adrian Wiecek
۱
۲
Piotr Chodorski
inprogress
۲۱:۳۰
  Ukraine Ukraine Win Cup
Dmitriy Batyuk
۳
۰
Aleksey Goloveshkin
Finished
۰۰:۰۰
Rodion Pirveli
۲
۳
Roman Chuyko
Finished
۰۰:۰۰
Eduard Rubtsov
۰
۳
Roman Chuyko
Finished
۰۰:۳۰
Yan Krol
۰
۳
Dmitry Yurkov
Finished
۰۰:۳۰
Yan Krol
۱
۳
Aleksey Goloveshkin
Finished
۰۱:۰۰
Eduard Rubtsov
۲
۳
Rodion Pirveli
Finished
۰۱:۳۰
Dmitriy Batyuk
۱
۳
Dmitry Yurkov
Finished
۰۱:۳۰
Roman Chuyko
۲
۳
Ruslan Lazebny
Finished
۰۲:۰۰
Dmitry Yurkov
۳
۲
Aleksey Goloveshkin
Finished
۰۲:۰۰
Dmitriy Batyuk
۳
۱
Yan Krol
Finished
۰۲:۳۰
Ruslan Lazebny
۳
۰
Eduard Rubtsov
Finished
۰۲:۳۰
Roman Chuyko
۳
۲
Rodion Pirveli
Finished
۰۳:۰۰
Vitaliy Solovey
۰
۳
Igor Akimov
Finished
۰۳:۰۰
Sergey Kireev
۲
۳
Ivan Fashchevskyi
Finished
۰۳:۳۰
Roman Chuyko
۲
۳
Eduard Rubtsov
Finished
۰۳:۳۰
Sergey Kireev
۳
۱
Igor Akimov
Finished
۰۴:۳۰
Rodion Pirveli
۳
۰
Eduard Rubtsov
Finished
۰۴:۳۰
Ruslan Lazebny
۳
۱
Roman Chuyko
Finished
۰۵:۰۰
Vitaliy Solovey
۰
۳
Sergey Kireev
Finished
۰۵:۰۰
Ivan Fashchevskyi
۰
۳
Igor Akimov
Finished
۰۵:۳۰
Igor Akimov
۳
۲
Vitaliy Solovey
Finished
۰۶:۰۰
Ivan Fashchevskyi
۳
۱
Sergey Kireev
Finished
۰۶:۳۰
Igor Akimov
۱
۳
Sergey Kireev
Finished
۰۷:۳۰
Sergey Kireev
۳
۰
Vitaliy Solovey
Finished
۰۸:۰۰
Igor Akimov
۳
۲
Ivan Fashchevskyi
Finished
۰۸:۳۰
Viktor Sharpay
۳
۱
Sergey Buluy
Finished
۰۹:۰۰
Andrey Burdakov
۳
۲
Oleg Andreev
Finished
۰۹:۳۰
Vladimir Timchenko
۰
۳
Mykchailo Styranets
Finished
۰۹:۳۰
Viktor Sharpay
۱
۳
Oleg Andreev
Finished
۱۰:۰۰
Vladimir Timchenko
۰
۳
Vadim Misevra
Finished
۱۰:۳۰
Andrey Burdakov
۳
۱
Sergey Buluy
Finished
۱۰:۳۰
Oleg Andreev
۲
۳
Sergey Buluy
Finished
۱۱:۳۰
Mykchailo Styranets
۳
۱
Vadim Misevra
Finished
۱۱:۳۰
Sergey Buluy
۳
۰
Viktor Sharpay
Finished
۱۲:۰۰
Oleg Andreev
۳
۰
Andrey Burdakov
Finished
۱۲:۳۰
Mykchailo Styranets
۳
۱
Vladimir Timchenko
Finished
۱۲:۳۰
Oleg Andreev
۳
۲
Viktor Sharpay
Finished
۱۳:۰۰
Vadim Misevra
۳
۲
Vladimir Timchenko
Finished
۱۳:۳۰
Sergey Buluy
۳
۱
Andrey Burdakov
Finished
۱۳:۳۰
Sergey Buluy
۱
۳
Oleg Andreev
Finished
۱۴:۳۰
Vadim Misevra
۱
۳
Mykchailo Styranets
Finished
۱۴:۳۰
Eduard Rubtsov
۰
۳
Artem Maksimenko
Finished
۱۵:۰۰
Jan Zaharov
۰
۳
Vitaliy Khamurda
Finished
۱۵:۰۰
Eduard Rubtsov
۰
۳
Maxim Nikolenko
Finished
۱۶:۰۰
Anton Yolkin
۱
۳
Artem Maksimenko
Finished
۱۶:۳۰
Eduard Rubtsov
۰
۳
Anton Yolkin
Finished
۱۷:۰۰
Vitaliy Krokhmal
۳
۱
Vitaliy Khamurda
Finished
۱۷:۳۰
Artem Maksimenko
۳
۰
Eduard Rubtsov
Finished
۱۸:۰۰
Vitaliy Khamurda
۳
۰
Jan Zaharov
Finished
۱۸:۰۰
Maxim Nikolenko
۱
۳
Anton Yolkin
Finished
۱۸:۳۰
Maxim Nikolenko
۳
۰
Eduard Rubtsov
Finished
۱۹:۰۰
Artem Maksimenko
۳
۱
Anton Yolkin
Finished
۱۹:۳۰
Anton Yolkin
۳
۰
Eduard Rubtsov
Finished
۲۰:۰۰
Artem Maksimenko
۰
۳
Maxim Nikolenko
Finished
۲۰:۳۰
Vitaliy Khamurda
۳
۰
Vitaliy Krokhmal
Finished
۲۰:۳۰
Vyacheslav Kovalenko
۰
۲
Oleksandr Naida
inprogress
۲۱:۳۰
  Russia Liga Pro
Alexey Vlasov
۲
۳
Roman Zelenskii
Finished
۰۱:۰۰
Vladimir Staroverov
۳
۰
Evgeny Makarenkov
Finished
۰۱:۱۵
Nikolay Zhurba
۲
۳
Alexander Serebrennikov
Finished
۰۱:۱۵
Ivan Pandur
۱
۳
Aleksandr Fedorov
Finished
۰۱:۴۵
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
۱
۳
Vadim Putilovsky
Finished
۰۱:۴۵
Roman Zelenskii
۳
۱
Anatoly Ilin
Finished
۰۲:۰۰
Alexander Serebrennikov
۳
۲
Vladislav Chakhur
Finished
۰۲:۱۵
Evgeny Makarenkov
۲
۳
Yuriy Lbov
Finished
۰۲:۱۵
Alexey Vlasov
۱
۳
Kirill Malahov
Finished
۰۲:۳۰
Nikolay Zhurba
۲
۳
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
Finished
۰۲:۴۵
Vladimir Staroverov
۱
۳
Ivan Pandur
Finished
۰۲:۴۵
Anatoly Ilin
۰
۳
Evgeniy Ilyukhin
Finished
۰۳:۰۰
Vladislav Chakhur
۳
۱
Vadim Putilovsky
Finished
۰۳:۱۵
Roman Zelenskii
۱
۳
Kirill Malahov
Finished
۰۳:۳۰
Alexander Serebrennikov
۳
۱
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
Finished
۰۳:۴۵
Evgeny Makarenkov
۰
۳
Ivan Pandur
Finished
۰۳:۴۵
Evgeniy Ilyukhin
۱
۳
Alexey Vlasov
Finished
۰۴:۰۰
Vadim Putilovsky
۳
۱
Nikolay Zhurba
Finished
۰۴:۱۵
Ivan Pandur
۳
۰
Yuriy Lbov
Finished
۰۴:۴۵
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
۰
۳
Vladislav Chakhur
Finished
۰۴:۴۵
Evgeniy Ilyukhin
۳
۰
Roman Zelenskii
Finished
۰۵:۰۰
Vadim Putilovsky
۳
۰
Alexander Serebrennikov
Finished
۰۵:۱۵
Aleksandr Fedorov
۳
۰
Evgeny Makarenkov
Finished
۰۵:۱۵
Anatoly Ilin
۳
۲
Alexey Vlasov
Finished
۰۵:۳۰
Vladislav Chakhur
۳
۲
Nikolay Zhurba
Finished
۰۵:۴۵
Yuriy Lbov
۱
۳
Vladimir Staroverov
Finished
۰۵:۴۵
Aleksandr Fedorov
۲
۳
Ivan Pandur
Finished
۰۶:۴۵
Oleg Belugin
۱
۳
Vladimir Pustoselov
Finished
۰۹:۰۰
Sergey Simonov
۳
۱
Vladimir Safonov
Finished
۰۹:۱۵
Savinsky Aleksandr
۲
۳
Vladimir Eremin
Finished
۰۹:۱۵
Nikolay Pashkov
۳
۲
Vladimir Ippolitov
Finished
۰۹:۳۰
Igor Krikunov
۳
۲
Shulkov Maxim
Finished
۰۹:۴۵
Yaroslav Troyanov
۱
۳
Vyacheslav Tsvetkov
Finished
۰۹:۴۵
Vladimir Pustoselov
۱
۳
Nikolay Pashkov
Finished
۱۰:۰۰
Vladimir Eremin
۱
۳
Igor Krikunov
Finished
۱۰:۱۵
Vladimir Safonov
۳
۱
Yaroslav Troyanov
Finished
۱۰:۱۵
Vladimir Ippolitov
۳
۲
Oleg Belugin
Finished
۱۰:۳۰
Vyacheslav Tsvetkov
۲
۳
Sergey Simonov
Finished
۱۰:۴۵
Shulkov Maxim
۳
۲
Savinsky Aleksandr
Finished
۱۰:۴۵
Oleg Belugin
۳
۲
Nikolay Pashkov
Finished
۱۱:۰۰
Sergey Simonov
۳
۱
Yaroslav Troyanov
Finished
۱۱:۱۵
Savinsky Aleksandr
۱
۳
Igor Krikunov
Finished
۱۱:۱۵
Vladimir Pustoselov
۳
۲
Vladimir Ippolitov
Finished
۱۱:۳۰
Vladimir Safonov
۱
۳
Vyacheslav Tsvetkov
Finished
۱۱:۴۵
Vladimir Eremin
۱
۳
Shulkov Maxim
Finished
۱۱:۴۵
Sergey Simonov
۱
۳
Vyacheslav Tsvetkov
Finished
۱۲:۴۵
Maksim Chechulin
۱
۳
Alexander Skrebnev
Finished
۱۳:۰۰
Timofey Razinkov
۱
۳
Vladislav Shelipov
Finished
۱۳:۱۵
Igor Poletaev
۲
۳
Aleksandr Libatskii
Finished
۱۳:۱۵
Miliutin Pavel
۱
۳
Pavel Semenov
Finished
۱۳:۳۰
Sergey Morozov
۳
۱
Nikita Kurilchik
Finished
۱۳:۴۵
Aleksandr Kozlov
۰
۳
Sergei Safronov
Finished
۱۳:۴۵
Alexander Skrebnev
۱
۳
Miliutin Pavel
Finished
۱۴:۰۰
Aleksandr Libatskii
۳
۰
Sergey Morozov
Finished
۱۴:۱۵
Vladislav Shelipov
۳
۲
Aleksandr Kozlov
Finished
۱۴:۱۵
Pavel Semenov
۱
۳
Maksim Chechulin
Finished
۱۴:۳۰
Nikita Kurilchik
۳
۲
Igor Poletaev
Finished
۱۴:۴۵
Sergei Safronov
۰
۳
Timofey Razinkov
Finished
۱۴:۴۵
Maksim Chechulin
۳
۱
Miliutin Pavel
Finished
۱۵:۰۰
Igor Poletaev
۱
۳
Sergey Morozov
Finished
۱۵:۱۵
Timofey Razinkov
۱
۳
Aleksandr Kozlov
Finished
۱۵:۱۵
Alexander Skrebnev
۱
۳
Pavel Semenov
Finished
۱۵:۳۰
Vladislav Shelipov
۳
۲
Sergei Safronov
Finished
۱۵:۴۵
Aleksandr Libatskii
۱
۳
Nikita Kurilchik
Finished
۱۵:۴۵
Maksim Chechulin
۳
۲
Pavel Semenov
Finished
۱۶:۳۰
Aleksandr Libatskii
۱
۳
Nikita Kurilchik
Finished
۱۶:۴۵
Vladislav Shelipov
۰
۳
Timofey Razinkov
Finished
۱۶:۴۵
Andrey Yakovlev
۲
۳
Igor Meteleshko
Finished
۱۷:۰۰
Artem Karagodin
۳
۰
Aleksandr Gennadevich Frolov
Finished
۱۷:۱۵
Mikhail Chernyavskiy
۳
۰
Alexander Kolmin
Finished
۱۷:۳۰
Oleg Moshnikov
۱
۳
Alexander Poprotsky Vladimirovich
Finished
۱۷:۴۵
Igor Meteleshko
۳
۰
Mikhail Chernyavskiy
Finished
۱۸:۰۰
Sergey Lanin
۱
۳
Oleg Moshnikov
Finished
۱۸:۱۵
Alexander Kolmin
۳
۰
Andrey Yakovlev
Finished
۱۸:۳۰
Ivan Pandur
۲
۳
Roman Astreev
Finished
۱۸:۳۰
Dmitry Bakalin
۳
۲
Artem Karagodin
Finished
۱۸:۴۵
Andrey Yakovlev
۱
۳
Mikhail Chernyavskiy
Finished
۱۹:۰۰
Artem Karagodin
۳
۰
Dmitrii Surkin
Finished
۱۹:۱۵
Polyakov Petr
۰
۳
Roman Astreev
Finished
۱۹:۲۰
Igor Meteleshko
۱
۳
Alexander Kolmin
Finished
۱۹:۳۰
Aleksandr Gennadevich Frolov
۰
۳
Dmitry Bakalin
Finished
۱۹:۴۵
Aleksandr Ivanovich Frolov
۰
۳
Dmitry Bakalin
Finished
۱۹:۴۵
Sergey Lanin
۰
۳
Alexander Poprotsky Vladimirovich
Finished
۱۹:۴۵
Alexander Kolmin
-
-
Andrey Yakovlev
Finished
۲۰:۰۰
Oleg Moshnikov
۳
۲
Sergey Lanin
Finished
۲۰:۱۵
Igor Meteleshko
۱
۳
Mikhail Chernyavskiy
Finished
۲۰:۳۰
Dmitry Bakalin
۳
۱
Artem Karagodin
Finished
۲۰:۴۵
Sergey Puzyrev
۳
۰
Vyacheslav Chernov
Finished
۲۱:۰۰
Vladislav Fedorov
۲
۲
Vladimir Petrov
inprogress
۲۱:۱۵
Maksim Ilichev
۲
۲
Bogdan Grebenyuk
inprogress
۲۱:۱۵
Taranov Grigorii
۱
۱
Alexander Alexeev
inprogress
۲۱:۳۰
  Armenia Armenia ITT CUP
Hovhannes Julhakyan
۱
۳
Avet Vasilyan
Finished
۰۹:۳۰
Gevorg Abrahamyan
۱
۳
Harutyun Harutyunyan
Finished
۰۹:۵۰
Hovhannes Julhakyan
۰
۳
Varuzhan Baghdasaryan
Finished
۱۰:۳۰
Gevorg Abrahamyan
۲
۳
David Ghotanyan
Finished
۱۰:۳۰
Avet Vasilyan
۰
۳
Varuzhan Baghdasaryan
Finished
۱۰:۵۰
Hovhannes Julhakyan
۰
۳
Gevorg Abrahamyan
Finished
۱۱:۱۰
Varuzhan Baghdasaryan
۲
۳
Gevorg Abrahamyan
Finished
۱۲:۱۰
Harutyun Harutyunyan
۳
۰
Hovhannes Julhakyan
Finished
۱۲:۳۰
David Ghotanyan
۳
۰
Hovhannes Julhakyan
Finished
۱۴:۱۰
Harutyun Harutyunyan
۳
۱
Avet Vasilyan
Finished
۱۴:۳۰
Varuzhan Baghdasaryan
۳
۰
Hovhannes Julhakyan
Finished
۱۵:۳۰
David Ghotanyan
۲
۳
Gevorg Abrahamyan
Finished
۱۵:۵۰
Varuzhan Baghdasaryan
۳
۰
Avet Vasilyan
Finished
۱۶:۱۰
Gevorg Abrahamyan
۳
۱
Hovhannes Julhakyan
Finished
۱۶:۳۰
Murad Asatryan
۳
۰
Andranik Sahakyan
Finished
۱۷:۵۰
Murad Asatryan
۳
۰
Davit Mirzoyan
Finished
۱۸:۳۰
Andranik Sahakyan
۳
۱
Davit Mirzoyan
Finished
۱۹:۱۰
Andranik Sahakyan
۰
۳
Murad Asatryan
Finished
۱۹:۵۰
Davit Mirzoyan
۰
۳
Murad Asatryan
Finished
۲۰:۳۰
  Hungary TT Trophy Hungary
Peter Sebestyen
۳
۱
Gyula Martinecz
Finished
۱۰:۳۰
Balint Krebs
۳
۲
Levente Krebs
Finished
۱۱:۱۵
Sebestyen Kovacs
۳
۱
David Molnar
Finished
۱۱:۳۰
David Molnar
۳
۰
Gyula Martinecz
Finished
۱۲:۳۰
Daniel Hogye
۳
۰
Imre Bak
Finished
۱۲:۴۵
Peter Sebestyen
۳
۱
David Molnar
Finished
۱۳:۳۰
Imre Bak
۰
۳
Balint Krebs
Finished
۱۴:۴۵
Sebestyen Kovacs
۳
۰
Peter Sebestyen
Finished
۱۵:۰۰
Balint Krebs
۲
۳
Daniel Hogye
Finished
۱۵:۴۵
Imre Bak
۱
۳
Levente Krebs
Finished
۱۶:۱۵
Gyula Martinecz
۱
۳
Sebestyen Kovacs
Finished
۱۷:۰۰
Daniel Hogye
۱
۳
Levente Krebs
Finished
۱۷:۴۵
  Belarus Liga Pro
Zhelobkovich Igor
۳
۲
Viktor Kozlov
Finished
۱۲:۰۰
Pavel Kopytskii
۳
۲
Semen Verkhovich
Finished
۱۳:۲۰
Maksim Drobot
۳
۱
Sergei Kurilchik
Finished
۱۳:۵۰
Semen Verkhovich
۰
۳
Maksim Drobot
Finished
۱۴:۳۰
Sergei Kurilchik
۳
۰
Pavel Kopytskii
Finished
۱۵:۰۰
Petr Kernoga
۳
۰
Mikhail Manchuk
Finished
۱۸:۰۰
Mikhail Manchuk
۳
۰
Andrei Khrameev
Finished
۱۹:۰۰
Andrei Khrameev
۳
۲
Petr Kernoga
Finished
۱۹:۳۰
Gerbert Piantkovskii
۰
۲
Aleksandr Sidorkov
inprogress
۲۱:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید